Obiadek
ul. Piłsudskiego 22
70-462 Szczecin


Jedzenie na wynos Szczecin

Przyjmujemy zamówienia z limitem cenowym od 35 PLN
Dowóz gratis w wyznaczonym obszarze
Poniedziałek - piątek 10:00 - 16:00 oraz sobota 10:00 - 15:00
(+48) 91 433 44 00
(+48) 506 83 33 63

Jedzenie z dostawą do domu

Restauracja Obiadek przygotowała dla Państwa wyjątkową propozycję w postaci posiłków z dostawą do domu. Jedzenie na wynos Szczecin staje się coraz bardziej popularne. Wynika to nie tylko z wygody, ale także z natłoku zajęć, które nie pozwalają na samodzielne przygotowanie obiadu. W tym miejscu z pomocą przychodzi Państwu nasza restauracja. Równie wielką wagę przywiązujemy zarówno do Klientów odwiedzających nasz lokal jak i tych, którzy chcą skosztować naszych wyśmienitych potraw we własnym domu. Już teraz możecie Państwo wybrać dowolne danie z naszego menu i zamówić dla całej swojej rodziny obiady na dowóz Szczecin. Co zyskujecie korzystając z opcji zamówienia z dostawą? Przede wszystkim oszczędzacie Państwo czas. A ten w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Równie istotny jest fakt, że dzięki naszej usłudze możecie każdego dnia jeść zdrowy, pożywny i pyszny domowy obiad.

Jedzenie na każdą okazję

Jedzenie na telefon Szczecin, proponowane przez Restaurację Obiadek, ma jeszcze jedną, ogromną zaletę. Otóż możecie Państwo zamówić je praktycznie na każdą okazję. Nie musi być to koniecznie uroczysty niedzielny obiad. Z wielką chęcią dostarczymy Wam pożywne danie lub po prostu wyśmienitą przekąskę na seans filmowy urządzany w domowym zaciszu. Dużą zaletą naszego menu jest jego różnorodność. To z kolei sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom jedzenie na dowolną porę dnia i na każdą okoliczność.

Szybka dostawa

W przypadku jedzenia na telefon szalenie istotną kwestią jest oczywiście czas dostawy. Restauracja Obiadek dba o to, aby jedzenie na dowóz Szczecin docierało do Klientów w możliwie krótkim czasie. Doskonała organizacja pracy, sprawny samochód oraz kierowca mający topografię miasta „w małym palcu” to nasze największe atuty. Sprawią one, że niedługo po złożeniu zamówienia usłyszycie Państwo dzwonek do drzwi zwiastujący dostawę pysznego, jeszcze gorącego obiadu.

Jeżeli nie macie czasu na wyjście do restauracji lub gotowanie w domu, to już teraz możecie temu zaradzić. Domowe obiady na dowóz Szczecin, serwowane przez Restaurację Obiadek, okażą się dla Was idealnym, i jakże smacznym, rozwiązaniem!


Oferujemy promocje dla stałych Klientów
Możliwość płatności kartą: Visa, Visa Electron, VPay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International.
Płatność kartą możliwa w lokalu, jak i w dowozie (prosimy o zgłaszanie przy zamówieniu).
Copyright © 2015 Obiadek, ul. Piłsudskiego 22, 70-462 Szczecin
Projekt i wykonanie: Virtual People