Dowóz gorących dań
tel. (+48) 91 433 44 00
kom. (+48) 506 83 33 63
Obiadek
ul. Piłsudskiego 22
70-462 Szczecin

Domowe obiady i zestawy obiadowe w Obiadku

Istotą przygotowanego przez nas menu jest domowe jedzenie. Proponujemy naszym Gościom potrawy doskonale im znane chociażby z rodzinnych domów. Rozumiemy brak czasu i nawał codziennych obowiązków, które skutkują niemożnością przygotowania ulubionego dania. Dlatego też proponujemy Państwu domowe obiady Szczecin, dzięki którym po raz kolejny poczujecie atmosferę i ciepło domowego ogniska. Pragniemy przypomnieć Wam smaki dzieciństwa. Korzystając z najlepszych produktów oraz wielu lat kulinarnych doświadczeń zaspokajamy podniebienia wywołując uśmiech na Waszych twarzach.
Placki ziemniaczane
6,90 PLN
Jajko sadzone, ziemniaki, surówka
9,50 PLN
Spaghetti
9,90 PLN
Gołąbek w sosie
15,50 PLN
Naleśniki z serem
8,90 PLN
Krokiety z mięsem
8,90 PLN
Kurczak po chińsku
9,90 PLN
Pierogi
9,90 PLN
Pierogi, surówka
12,90 PLN
Kotlet mielony, ziemniaki, surówka
13,90 PLN
Udko kurczaka, ziemniaki, surówka
14,50 PLN
Klopsy w sosie, ziemniaki, surówka
14,50 PLN
Placek po Węgiersku
15,90 PLN
Filet drobiowy, ziemniaki, surówka
15,50 PLN
Kotlet schabowy, ziemniaki, surówka
15,90 PLN
Gulasz, kasza, surówka
16,50 PLN
Filet z ryby, frytki, surówka
cena uzależniona od wagi ryby
Karkówka w sosie, ziemniaki, surówka
17,50 PLN

Zestawy obiadowe w atrakcyjnych cenach

Ze szczególną radością pragniemy powitać Gości odwiedzających nas w porze obiadowej. W przypadku tego posiłku możemy zaproponować Wam najbardziej zróżnicowane i bogate menu. Obiady Szczecin przygotowywane są wyłącznie ze świeżego mięsa oraz warzyw. W każdym zestawie znajdziecie także wyjątkowy, intensywny pod względem smaku i aromatu sos. Stworzyliśmy dla naszych Gości ponad 20 zestawów obiadowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom zwolenników kuchni tradycyjnej jak i osobom, które lubią poznawać nowe, nieco bardziej egzotyczne smaki.

Obiad dla każdego

Ogromnym atutem proponowanych przez nas obiadów jest ich różnorodność. Przygotowaliśmy bogate menu zarówno dla fanów potraw mięsnych jak i dla osób, które preferują dania bezmięsne. Naleśniki, placki ziemniaczane czy pierogi ruskie to tylko niewielki fragment karty dań wolnych od dodatku mięsa. Na drugim biegunie znajduje się gulasz, kotlet schabowy, udko z kurczaka oraz karkówka. Nie zapomnieliśmy także o zwolennikach dań rybnych. Nasze obiady Szczecin są nie tylko smaczne, ale także bardzo zdrowe. Przygotowane z wysokiej jakości składników, wolne od konserwantów i polepszaczy smaku. Najważniejsze jednak, że są to potrawy gotowane na bieżąco. Dzięki temu, obok smaku, zachwycają także świeżością. Zapraszamy zatem do Restauracji Obiadek na smaczne, zdrowe i domowe obiady Szczecin. Tylko u nas możecie zamówić solidną, sycącą porcję wyśmienitego jedzenia za bardzo rozsądną cenę.
Dowozimy potrawy na terenie Szczecina
Możliwość płatności kartą: Visa, Visa Electron, VPay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, Diners Club International.
Płatność kartą możliwa w lokalu, jak i w dowozie (prosimy o zgłaszanie przy zamówieniu).
Copyright © 2015 Obiadek, ul. Piłsudskiego 22, 70-462 Szczecin
Projekt i wykonanie: Virtual People